חלוקת סלי מזון

עיניים דומעות ממחסור מוארות לפתע. חיוך מבויש מסמן תודה על סלי מזון שהתקבלו. זהו סיפורה המופלא של עמותת "ממעמקים".

חלוקת מזון לנזקקים, לצד סיוע לילדים חולים הינן פעילויותיה המרכזיות של העמותה; אלפי סלי מזון, הכוללים מוצרי יסוד, מחולקים מדי חודש למשפחות מצוקה ומונעים את קריסתן של משפחות רבות.

כולם מדברים ומוחים על יוקר המחיה בישראל שמשפיע על "שכבות הביניים", אך אף אחד לא מדבר על שכבות המצוקה השונות ובל נשכח שמדובר גם במשפחות מרובות נפשות וביניהן גם חולים ונכים.

משפחות אלו, שלא רק שאינן מסוגלות 'לגמור את החודש' - אלא אף אינן מסוגלות להתחיל את החודש... אלה הן משפחות עניות השרויות במצוקה כלכלית קשה ביותר, חלקן הרבה מתחת לקו העוני.

ארגון "ממעמקים" עושה הכל על מנת להשביע רעבונן של משפחות מצוקה ושל קשישים חסרי ישע, מכל שכבות האוכלוסייה בישראל, תוך שמירה על כבודם וצנעת הפרט.

מתנדבי העמותה עוקבים במסירות ובאופן דיסקרטי אחר צרכי המשפחות, תוך מתן תשומת לב מרבית לצרכיה הייחודיים של כל משפחה ומשפחה, ותשומת לב מיוחדת ועוטפת גם לצרכים המיוחדים של הילדים.

עמותת "ממעמקים" פועלת יום - יום במשך כל השנה, ומקיימת חלוקת מזון מדי שבוע.

לקראת החגים, באופן טבעי הצורך גובר ואנו נדרשים להתמודד עם קריאות רבות מאוד לעזרה. אנו 'הופכים עולמות' על מנת לספק את הצרכים למאות רבות של משפחות במצוקה במשך כל ימות השנה - ובפרט לקראת החגים. חלוקת סלי המזון נעשית באמצעות מתנדבים ומתנדבות אשר אורזים ומחלקים את המזון.

 

רשימות המשפחות הנזקקות מופנות אלינו ממחלקות הרווחה ברשויות המקומיות ברחבי הארץ. משפחות אלו כוללות בתוכן אמהות חד-הוריות, משפחות קשות יום וניצולי שואה.

חלוקת סלי המזון, או התלושים לרכישת מזון, מספקת למאות משפחות את האפשרות להניח אוכל על שולחן המשפחה.

 

תרומתכם חשובה מאין כמותה ויכולה להינתן במגוון דרכים, לבחירתכם:

 

סל מזון שגרתי למשפחה

סל מזון לחגים למשפחה

מספר סלי מזון לבחירתכם

סל מזון חלקי

אימוץ קבוע של משפחה

 

איש איש בהתאם ליכולתו ולצו ליבו.

 

גם בפרויקט חלוקת סלי המזון דואגת עמותת "ממעמקים" למקסם את יעילות תרומתכם. מערך של מתנדבים ומתנדבות אוספים מצרכי מזון בשכונות בכל רחבי הארץ, על-פי תכנית שנתית מיוחדת. קבוצות מתנדבים נוספות ממיינות מצרכי מזון שהתקבלו מדי שבוע לארגזים ודואגות להשלים מוצרי מזון בסיסיים בקניות סיטונאיות. אנשי עמותת "ממעמקים" מעבירים ארגזי מזון עטופים בחום ובאהבה ובאופן מכובד ואנונימי, לאלפי משפחות ברחבי הארץ.

סלי-מזון-3.jpg